Halmar Barová židle Matrix 2, bílá/šedá

Barová židle Matrix 2, bílá/šedá Barová židle Matrix 2 je vyrobena ve velice moderním a neobvyklém designu. Pokud jste... více informací »
Halmar Barová židle Matrix 2
Značka: Halmar
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Barová židle Matrix 2, bílá/šedá Barová židle Matrix 2 je vyrobena ve velice moderním a neobvyklém designu. Pokud jste...

Barová židle Matrix 2, bílá/šedá Barová židle Matrix 2 je vyrobena ve velice moderním a neobvyklém designu. Pokud jste příznivcem tohoto moderního stylu, tak je tato barová židle tím pravým pro Vás. Nejenže svým vzhledem rozzáří Váš interiér, ale díky svému komfortnímu čalounění se stane velice pohodlným kusem nábytku ve Vaší domácnosti. Židle je čalouněna z přední části velmi pohodlnou prošívanou látkou a ze zadní části kvalitní eko kůží. Eko kůže je často používaný materiál podobající se přírodní kůži,… Zcela unikátní výrobek můžete pořídit prostě na webu ve známé sekci barové židle a stoličky. Nyní můžete získat akční produkty z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci! To není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás najdete více skvělých produktů od výrobce Halmar. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka Halmar prodává vynikající produkty.

Tento vynikající výrobek Halmar Barová židle Matrix 2, bílá/šedá pocházející od značky Halmar snadno naleznete nyní skutečně levně! Cena od 1 690 Kč.