Halmar Čtyřpatrový Narvik 2, černá/dub sonoma

Čtyřpatrový Narvik 2, černá/dub sonoma Není nad to pracovat ve uspořádané a čisté kanceláři. Pracovní místo je jeden z mnoha faktorů, který... více informací »
Halmar Čtyřpatrový Narvik 2
Značka: Halmar
1 190 Kč
Ověřit dostupnost
Čtyřpatrový Narvik 2, černá/dub sonoma Není nad to pracovat ve uspořádané a čisté kanceláři. Pracovní místo je jeden z mnoha faktorů, který...

Čtyřpatrový Narvik 2, černá/dub sonoma Není nad to pracovat ve uspořádané a čisté kanceláři. Pracovní místo je jeden z mnoha faktorů, který souvisejí s efektivitou pracovního výkonu. Proto Vám nabízíme čtyřpatrový Narvik 2, který Vám pomůže zvýšit moderní vzhled místnosti i krásně reprezentovat Vaší firmu před zákazníky. Hlavním materiál k výrobě regálu Narvik 2 byla zvolaná laminovaná dřevotříska v dekoru dub sonoma. Dřevotříska velmi krásně imituje masivní dřevo, dále je dřevotříska velmi kvalitní a…Tento velmi žádaný výrobek Halmar Čtyřpatrový Narvik 2, černá/dub sonoma můžete koupit lehce u nás zařazený v kategorii poličky a regály! Nyní najdete ještě jiné zboží z této rubriky na pár kliknutí. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od dodavatele Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vynikající kus Halmar Čtyřpatrový Narvik 2, černá/dub sonoma pocházející od značky Halmar seženete zde nyní za výprodejovou cenu. Nabídka již od 1 190 Kč.