Halmar Dětská síťovaná židle Andy, šedá/modrá

Dětská síťovaná židle Andy, modrá Dětská židle Andy se řadí do vyšší střední třídy, čemuž také odpovídá míra... více informací »
Halmar Dětská síťovaná židle Andy
Značka: Halmar
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská síťovaná židle Andy, modrá Dětská židle Andy se řadí do vyšší střední třídy, čemuž také odpovídá míra...

Dětská síťovaná židle Andy, modrá Dětská židle Andy se řadí do vyšší střední třídy, čemuž také odpovídá míra poskytovaného komfortu a ergonomie sezení. Silně polstrovaný a téměř rovný sedák nabídne vynikající pohodlí i při dlouhém sezení. Měkká přední hrana zabezpečí dítěti správné prokrvení nohou. Opěradlo dětské židle Andy je velmi výrazně tvarované a vysoké, díky čemuž nepodepírá jen bederní oblast, ale celou plochu zad. Příznivě tak přispívá ke zdravému tvarování dětské páteře. Zatímco sedák je…Velmi prodávaný výrobek Halmar Dětská síťovaná židle Andy, můžete pořídit snadno tady na stránkách v populární sekci dětské židle a stoly. Připravili jsme podobné produkty z této populární rubriky z pohodlí domova. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na více skvělých kousků od značky Halmar. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek Halmar Dětská síťovaná židle Andy, šedá/modrá od top výrobce Halmar snadno můžete sehnat u nás právě za výhodnou cenu! Akční cena od 2 190 Kč.