Halmar Dětská židle Coco, bílá

Dětská židle Coco, bílá Stylová a veselá dětská židle COCO bílé barvy nabídne za skvělou cenu velmi slušnou míru pohodlí i ergonomie.... více informací »
Halmar Dětská židle Coco
Značka: Halmar
2 090 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Coco, bílá Stylová a veselá dětská židle COCO bílé barvy nabídne za skvělou cenu velmi slušnou míru pohodlí i ergonomie....

Dětská židle Coco, bílá Stylová a veselá dětská židle COCO bílé barvy nabídne za skvělou cenu velmi slušnou míru pohodlí i ergonomie. Výborně se hodí pro všechny aktivity, které vykonávají děti předškolního i školního věku. Navíc je vysoce odolná a snadno se udržuje, takže snese i hrubší zacházení. Robustní plastový odlitek, tvořící základ dětské židle COCO, je v oblasti sedáku měkce čalouněn a potažen hladkou eko kůží. Tento odolný, snadno udržovatelný a pevný materiál s příjemným povrchem…
Zcela unikátní produkt Halmar Dětská židle Coco, bílá lze nakoupit pohodlně na našem webu ve známé sekci dětské židle a stoly! Najděte si podobné produkty z této oblíbené sekce za mimořádně nízkou cenu.

Tento velmi žádaný produkt Halmar Dětská židle Coco, bílá od výrobce Halmar snadno najdete nyní ve výprodejové akci. Právě lze objednat jen za 2 090 Kč.