Halmar Dětská židle Flash, černá/modrá

Dětská židle Flash, černá/modrá Levná dětská kolečková židle Flash černo-modré barvy nabídne za skvělou cenu překvapivě dobrou ergonomii i... více informací »
Halmar Dětská židle Flash
Značka: Halmar
1 190 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Flash, černá/modrá Levná dětská kolečková židle Flash černo-modré barvy nabídne za skvělou cenu překvapivě dobrou ergonomii i...

Dětská židle Flash, černá/modrá Levná dětská kolečková židle Flash černo-modré barvy nabídne za skvělou cenu překvapivě dobrou ergonomii i míru komfortu. Potěší také širokým spektrem nastavení, což z ní činí univerzální židli pro děti i dospívající, která se navíc hodí k jakémukoliv psacímu stolu. Opěradlo je samostatné a poskytuje dobrou oporu zad, a to včetně bočního vedení páteře. Nabídne příjemně tuhé polstrování a komfortní čalounění z prodyšné membránové tkaniny. Tou je ostatně potažen i sedák…Super produkt Halmar Dětská židle Flash, černá/modrá je dostupný teď tady na webu zařazený v kategorii dětské židle a stoly. Nyní pořídíte ještě podobné produkty z této známé kategorie za výhodné peníze. U nás nabízíme více, u nás najdete další prověřené kousky značky Halmar. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější výrobek Halmar Dětská židle Flash, černá/modrá od společnosti Halmar můžete sehnat tady a teď právě se slevou. Nabídky od 1 190 Kč.