Halmar Dětská židle Fresco, šedá

Dětská židle Fresco, šedá Dětská židle Fresco je velice elegantní, nadčasová židle v neutrálním provedení. Díky tomuto... více informací »
Halmar Dětská židle Fresco
Značka: Halmar
2 890 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Fresco, šedá Dětská židle Fresco je velice elegantní, nadčasová židle v neutrálním provedení. Díky tomuto...

Dětská židle Fresco, šedá Dětská židle Fresco je velice elegantní, nadčasová židle v neutrálním provedení. Díky tomuto neutrálnímu designu bude zdobit dětský pokoj až do studentských let vašich dětí. Sedák i opěradlo jsou anatomicky tvarované a čalouněné příjemnou sametovou tkaninou v šedé barvě, která zajistí maximální pohodlí. Díky ergonomicky tvarovanému opěráku a díky zaoblenému okraji sedáku židle umožňuje pohodlné sezení. Sametové čalounění je jemné, lesklé, a pro zajímavější design také příčně…
Oblíbený a akční produkt Halmar Dětská židle Fresco, lze zakoupit taky na webu umístěný v kategorii dětské židle a stoly! Nyní získáte unikátní produkty z této oblíbené kategorie za nejnižší cenu! Tento vyjímečný výrobce Halmar může nabídnout vysoce kvalitní produkty. Máme toho více, prozkoumejte u nás taky více kousků od značky Halmar. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Halmar Dětská židle Fresco, šedá od známého výrobce Halmar snadno můžete najít tady a teď právě ve slevě! Právě lze objednat jen za 2 890 Kč.