Halmar Dětská židle Gonzo 2, černá

Dětská židle Gonzo 2, černá Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle GONZO 2 je jedním z našich bestsellerů.... více informací »
Halmar Dětská židle Gonzo 2
Značka: Halmar
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Gonzo 2, černá Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle GONZO 2 je jedním z našich bestsellerů....

Dětská židle Gonzo 2, černá Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle GONZO 2 je jedním z našich bestsellerů. Skvěle se hodí jak k pracovním a psacím stolům, tak pro relaxační posezení s knížkou nebo u televize. Díky enormnímu rozsahu nastavení výšky pak židle GONZO 2 poroste spolu s vašimi dětmi. Jednoduše ji přizpůsobíte měnícím se potřebám dětí, ale také jakémukoliv psacímu stolu. Dětská židle GONZO 2 má opěradlo pevně spojené se sedákem, což zajišťuje špičkovou odolnost a kvalitní oporu…
Tento akční produkt je k dostání ještě tu na našich stránkách zařazený v kategorii dětské židle a stoly! Nyní najdete oblíbené výrobky z naší sekce za skvělou cenu!

Designový produkt Halmar Dětská židle Gonzo 2, černá od výrobce Halmar získáte právě zde skutečně levně. Právě lze objednat jen za 2 190 Kč.