Halmar Dětská židle Gonzo 2, fialová

Dětská židle Gonzo 2, fialová Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle GONZO 2 je jedním z našich bestsellerů. Skvěle se hodí jak k... více informací »
Halmar Dětská židle Gonzo 2
Značka: Halmar
2 090 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Gonzo 2, fialová Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle GONZO 2 je jedním z našich bestsellerů. Skvěle se hodí jak k...

Dětská židle Gonzo 2, fialová Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle GONZO 2 je jedním z našich bestsellerů. Skvěle se hodí jak k pracovním a psacím stolům, tak pro relaxační posezení s knížkou nebo u televize. Díky enormnímu rozsahu nastavení výšky pak židle GONZO 2 poroste spolu s vašimi dětmi. Jednoduše ji přizpůsobíte měnícím se potřebám dětí, ale také jakémukoliv psacímu stolu. Dětská židle GONZO 2 má opěradlo pevně spojené se sedákem, což zajišťuje špičkovou odolnost a kvalitní oporu…
Ve slevě výrobek Halmar Dětská židle Gonzo 2, fialová dostanete pohodlně tady na našich stránkách zařazený v rubrice dětské židle a stoly! Nyní můžete najít zlevněné produkty z naší sekce za zcela nejnižší cenu! Tento výrobce Halmar dlouhodobě dodává top sortiment Nové kousky každý den. Naše nabídka je široká, u nás totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Exkluzivní výrobek Halmar Dětská židle Gonzo 2, fialová od kvalitní značky Halmar pořídíte zde teď právě téměř zdarma. Teď za akční cenu 2 090 Kč.