Halmar Dětská židle Gonzo 3, tmavě šedá

Dětská židle Gonzo 3, tmavě šedá Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle GONZO 3 je jedním z našich... více informací »
Halmar Dětská židle Gonzo 3
Značka: Halmar
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Gonzo 3, tmavě šedá Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle GONZO 3 je jedním z našich...

Dětská židle Gonzo 3, tmavě šedá Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle GONZO 3 je jedním z našich bestsellerů. Skvěle se hodí jak k pracovním a psacím stolům, tak pro relaxační posezení s knížkou nebo u televize. Díky enormnímu rozsahu nastavení výšky pak židle GONZO 3 poroste spolu s vašimi dětmi. Jednoduše ji přizpůsobíte měnícím se potřebám dětí, ale také jakémukoliv psacímu stolu. Dětský židle GONZO 3 má opěradlo pevně spojené se sedákem, což zajišťuje špičkovou odolnost a kvalitní…
Velmi žádaný produkt Halmar Dětská židle Gonzo lze sehnat právě nyní tady na našem webu zařazený v kategorii dětské židle a stoly! Připravili jsme jiné produkty ze zmíněné rubriky v bezva akci! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také další vybrané produkty značky Halmar. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní kus Halmar Dětská židle Gonzo 3, tmavě šedá s osvědčenou značkou Halmar jednoduše najdete na našich stránkách teď právě téměř zdarma! Ceny od 2 490 Kč.