Halmar Dětská židle Gonzo 4, růžová

Dětská židle Gonzo 4, růžová Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle Gonzo 4 je jedním z našich bestsellerů. Skvěle se hodí jak... více informací »
Halmar Dětská židle Gonzo 4
Značka: Halmar
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Gonzo 4, růžová Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle Gonzo 4 je jedním z našich bestsellerů. Skvěle se hodí jak...

Dětská židle Gonzo 4, růžová Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle Gonzo 4 je jedním z našich bestsellerů. Skvěle se hodí jak do dětských pokojů, tak do pokojů dospívající mládeže. Díky enormnímu rozsahu nastavení výšky totiž židle Gonzo 4 poroste spolu s vašimi dětmi. Jednoduše ji přizpůsobíte měnícím se potřebám dětí, ale také jakémukoliv psacímu stolu. Dětská židle Gonzo 4 má opěradlo pevně spojené se sedákem, což zajišťuje špičkovou odolnost a kvalitní oporu dětského těla. Celé tělo…
Tento oblíbený výrobek seženete také tady na našich stránkách ve známé sekci dětské židle a stoly. Získejte jiné produkty z této populární kategorie za nejnižší cenu!

Hodně žádaný produkt Halmar Dětská židle Gonzo 4, růžová od dodavatele se skvělou pověstí Halmar jednoduše seženete právě teď v nabídce za výhodné peníze. Právě teď jen za 2 490 Kč.