Halmar Dětská židle Gonzo 4, šedá

Dětská židle Gonzo 4, šedá Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle Gonzo 4 je jedním z našich bestsellerů. Skvěle se hodí jak do... více informací »
Halmar Dětská židle Gonzo 4
Značka: Halmar
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Gonzo 4, šedá Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle Gonzo 4 je jedním z našich bestsellerů. Skvěle se hodí jak do...

Dětská židle Gonzo 4, šedá Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle Gonzo 4 je jedním z našich bestsellerů. Skvěle se hodí jak do dětských pokojů, tak do pokojů dospívající mládeže. Díky enormnímu rozsahu nastavení výšky totiž židle Gonzo 4 poroste spolu s vašimi dětmi. Jednoduše ji přizpůsobíte měnícím se potřebám dětí, ale také jakémukoliv psacímu stolu. Dětská židle Gonzo 4 má opěradlo pevně spojené se sedákem, což zajišťuje špičkovou odolnost a kvalitní oporu dětského těla. Celé tělo…Zcela unikátní kousek máte možnost nakoupit již dnes tu na našem webu umístěný v kategorii dětské židle a stoly. Nyní získáte oblíbené zboží z této oblíbené kategorie v bezva akci! To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás další skvělé produkty značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Výjimečný a žádaný produkt Halmar Dětská židle Gonzo 4, šedá od společnosti se zárukou kvality Halmar snadno naleznete tady teď za skvělou cenu. V současnosti za 2 490 Kč.