Halmar Dětská židle Gonzo 4, šedá

Dětská židle Gonzo 4, šedá Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle Gonzo 4 je jedním z našich bestsellerů.... více informací »
Halmar Dětská židle Gonzo 4
Značka: Halmar
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Gonzo 4, šedá Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle Gonzo 4 je jedním z našich bestsellerů....

Dětská židle Gonzo 4, šedá Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle Gonzo 4 je jedním z našich bestsellerů. Skvěle se hodí jak do dětských pokojů, tak do pokojů dospívající mládeže. Díky enormnímu rozsahu nastavení výšky totiž židle Gonzo 4 poroste spolu s vašimi dětmi. Jednoduše ji přizpůsobíte měnícím se potřebám dětí, ale také jakémukoliv psacímu stolu. Dětská židle Gonzo 4 má opěradlo pevně spojené se sedákem, což zajišťuje špičkovou odolnost a kvalitní oporu dětského těla. Celé tělo…
Zcela unikátní produkt Halmar Dětská židle Gonzo 4, lze pořídit aktuálně tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice dětské židle a stoly. Nyní si můžete pořídit vyjímečné zboží z této známé rubriky za super peníze. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Podívejte se taky na více produktů od výrobce Halmar. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Halmar Dětská židle Gonzo 4, šedá od společnosti se zárukou kvality Halmar snadno naleznete tady teď za skvělou cenu. V současnosti za 2 190 Kč.