Halmar Dětská židle Gravity, černá/modrá

Dětská židle Gravity, černá/modrá Dětská židle Gravity nabídne moderní a stylový vzhled, který zaujme i ty nejmladší uživatele. Židle se... více informací »
Halmar Dětská židle Gravity
Značka: Halmar
1 590 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Gravity, černá/modrá Dětská židle Gravity nabídne moderní a stylový vzhled, který zaujme i ty nejmladší uživatele. Židle se...

Dětská židle Gravity, černá/modrá Dětská židle Gravity nabídne moderní a stylový vzhled, který zaujme i ty nejmladší uživatele. Židle se skvěle hodí do domácnosti a zapadne do každého dětského pokojíčku. Futuristicky navržené opěradlo z polypropylenu, což je mechanicky odolný a lehký plast, díky svému prohnutí podporuje bederní oblast zad, je hlavním poznávacím prvkem židle. Sedák je očalouněn látkou do modré barvy. Židle disponuje základní mechanismem, který umožňuje změnit výšku sedáku tak, aby se… Tento vynikající kus Halmar Dětská židle Gravity, černá/modrá najdete právě zde na webu umístěný v sekci dětské židle a stoly. Podívejte se na akční kousky z naší kategorie za super cenu! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také více kousků od výrobce Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kus Halmar Dětská židle Gravity, černá/modrá od odblíbeného výrobce Halmar snadno pořídíte na našich stránkách nyní opravdu levně. Nabídka již od 1 590 Kč.