Halmar Dětská židle Ibis Butterfly, bílá s motýlky

Dětská židle Ibis Butterfly, bílá s motýlky Dětská židle IBIS butterfly na první pohled zaujme svým neobvyklým a moderním... více informací »
Halmar Dětská židle Ibis Butterfly
Značka: Halmar
1 790 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Ibis Butterfly, bílá s motýlky Dětská židle IBIS butterfly na první pohled zaujme svým neobvyklým a moderním...

Dětská židle Ibis Butterfly, bílá s motýlky Dětská židle IBIS butterfly na první pohled zaujme svým neobvyklým a moderním designem. Skvěle doplní dětský i studentský pokoj. Opěrák židle je čalouněn velmi pohodlnou membránovou tkaninou ve velmi zábavném vícebarevném designu. Použitá tkanina je velice odolný materiál, který je velice trvanlivý, a dokonce se velmi snadno udržuje. Sedák židle je poté čalouněn bílou eko kůží, která je oblíbeným čalouněním díky své pevnosti. Základní mechanismus, kterým…
Tento kvalitní a žádaný produkt lze pořídit ještě tady na webu v oblíbené sekci dětské židle a stoly! Nyní si můžete vybrat další kusy z této známé sekce za zcela nejnižší cenu! Známá značka Halmar má na skladě vysoce kvalitní výrobky To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento akční a ve slevě kus Halmar Dětská židle Ibis Butterfly, bílá s motýlky pocházející od značky Halmar snadno můžete sehnat na našich stránkách teď se slevou. Cena již od 1 790 Kč.