Halmar Dětská židle Ibis Paris, vícebarevná

Dětská židle Ibis Paris, vícebarevná Dětská židle IBIS paris na první pohled zaujme svým neobvyklým a moderním designem. Skvěle doplní dětský i... více informací »
Halmar Dětská židle Ibis Paris
Značka: Halmar
1 790 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Ibis Paris, vícebarevná Dětská židle IBIS paris na první pohled zaujme svým neobvyklým a moderním designem. Skvěle doplní dětský i...

Dětská židle Ibis Paris, vícebarevná Dětská židle IBIS paris na první pohled zaujme svým neobvyklým a moderním designem. Skvěle doplní dětský i studentský pokoj. Židle je čalouněna velmi pohodlnou tkaninou ve velmi zábavném vícebarevném designu. Použitá tkanina je velice odolný materiál, který je velice trvanlivý, a dokonce se velmi snadno udržuje. Základní mechanismus, kterým židle disponuje, umožňuje nastavit výšku otočné židle IBIS v rozmezí 12 cm. Tato otočná židle má pochromovanou kovovou základnu…
Designový produkt Halmar Dětská židle Ibis Paris, vícebarevná lze pořídit zrovna na našem webu v kategorii dětské židle a stoly. Nyní pořídíte parádní kusy z naší kategorie za super ceny! V očích zákazníků populární výrobce Halmar dlouhodobě nabízí špičkové produkty Však to vidíte sami.

Výjimečný a žádaný produkt Halmar Dětská židle Ibis Paris, vícebarevná s osvědčenou značkou Halmar pořídíte tady teď právě skutečně levně! Ceny již od 1 790 Kč.