Halmar Dětská židle Kubus, žlutá

Dětská židle Kubus, žlutá Pokud bychom měli vybrat nejpohádkovější dětskou židli, byl by to právě tento model. Dětská... více informací »
Halmar Dětská židle Kubus
Značka: Halmar
1 680 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Kubus, žlutá Pokud bychom měli vybrat nejpohádkovější dětskou židli, byl by to právě tento model. Dětská...

Dětská židle Kubus, žlutá Pokud bychom měli vybrat nejpohádkovější dětskou židli, byl by to právě tento model. Dětská židle Kubus s motivem oblíbené pohádky s medvídkem Pú, rozveselí každý dětský pokoj. Přitom je velmi praktická a za danou cenu nabízí vynikající úroveň komfortu i ergonomie. V neposlední řadě potěší také kvalitou a robustností materiálů. Kruhový sedák je bohatě polstrovaný a příjemně měkký, zkrátka ideální pro celodenní sezení. Díky svému tvaru stimuluje dítě ke zdravému držení těla a…
Velmi žádaný produkt Halmar Dětská židle Kubus, žlutá je dostupný právě teď tady na stránkách ve známé kategorii dětské židle a stoly! Mrkněte na podobné produkty z této známé rubriky jednoduše online!

Tento velmi žádaný výrobek Halmar Dětská židle Kubus, žlutá od top značky Halmar jednoduše získáte u nás teď za výprodejovou cenu! Ceny již od 1 680 Kč.