Halmar Dětská židle Matrix, černá/růžová

Dětská židle Matrix, černá/růžová Dětská židle Matrix moderního designu, která se hodí nejen do dětských pokojíků, ale... více informací »
Halmar Dětská židle Matrix
Značka: Halmar
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Matrix, černá/růžová Dětská židle Matrix moderního designu, která se hodí nejen do dětských pokojíků, ale...

Dětská židle Matrix, černá/růžová Dětská židle Matrix moderního designu, která se hodí nejen do dětských pokojíků, ale lze také využít i v ordinacích, kancelářích či pracovnách. Provedení sedací části je velice rafinované, jelikož jsou k čalounění použity dva materiály. K čalounění vnitřní strany je použita kvalitní tkanina, která je pro nevšední vzhled po celém svém rozsahu prošita. K čalounění vnější strany sedací části, je pak použita vzdušná eko kůže, která garantuje solidní pevnost a odolnost proti… Unikátní výrobek Halmar Dětská židle Matrix, máte možnost koupit ještě tady na webu ve známé sekci dětské židle a stoly. Vyberte si akční výrobky z této známé kategorie z pohodlí domova!

Tento exkluzivní výrobek Halmar Dětská židle Matrix, černá/růžová od populární značky Halmar snadno můžete pořídit tady opravdu výhodně. Akční cena od 1 690 Kč.