Halmar Dětská židle Matrix, černá/zelená

Dětská židle Matrix, černá/zelená Dětská židle Matrix moderního designu, která se hodí nejen do dětských pokojíků, ale lze také využít i v... více informací »
Halmar Dětská židle Matrix
Značka: Halmar
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Matrix, černá/zelená Dětská židle Matrix moderního designu, která se hodí nejen do dětských pokojíků, ale lze také využít i v...

Dětská židle Matrix, černá/zelená Dětská židle Matrix moderního designu, která se hodí nejen do dětských pokojíků, ale lze také využít i v ordinacích, kancelářích či pracovnách. Provedení sedací části je velice rafinované, jelikož jsou k čalounění použity dva materiály. K čalounění vnitřní strany je použita kvalitní tkanina, která je pro nevšední vzhled po celém svém rozsahu prošita. K čalounění vnější strany sedací části, je pak použita vzdušná eko kůže, která garantuje solidní pevnost a odolnost proti…Levný produkt Halmar Dětská židle Matrix, máte možnost sehnat právě teď tady u nás zařazený v kategorii dětské židle a stoly. Vyhledejte si parádní výrobky z této známé sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Přední výrobce Halmar pro vás připravuje špičkové zboží A to ještě není vše!

Ve slevě produkt Halmar Dětská židle Matrix, černá/zelená originál od výrobce Halmar jednoduše můžete sehnat právě nyní v akci! Nyní pořídíte jen za 1 690 Kč.