Halmar Dětská židle Nemo, červená/černá

Dětská židle Nemo, červená/černá Dětská židle NEMO nabízí moderní design, který zaujme jak mládež, tak i dospělé. Tato... více informací »
Halmar Dětská židle Nemo
Značka: Halmar
2 390 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Nemo, červená/černá Dětská židle NEMO nabízí moderní design, který zaujme jak mládež, tak i dospělé. Tato...

Dětská židle Nemo, červená/černá Dětská židle NEMO nabízí moderní design, který zaujme jak mládež, tak i dospělé. Tato židle se hodí nejen do dětského či studentského pokoje, ale také do pracovny, kde zajistí pohodlné sezení i po delší době Vaší práce. Zajímavá je i použitá kombinace barev, která oživí a rozjasní místnost. Výhodou židle je ergonomicky tvarovaný sedák i opěrák. Součást židle je jednoduše nastavitelný houpací mechanismus, který zabezpečuje dynamické sezení. Mechanismus umožňuje plynulé… Oblíbený a akční produkt Halmar Dětská židle Nemo, červená/černá můžete nakoupit lehce tu na stránkách v oblíbené sekci dětské židle a stoly! Vyberte si vyjímečné zboží z této oblíbené rubriky za akční cenu. To ovšem není vše, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás další vybrané produkty od značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a oblíbený výrobek Halmar Dětská židle Nemo, červená/černá od známého výrobce Halmar můžete sehnat právě nyní za akční cenu. Akční cena od 2 390 Kč.