Halmar Dětská židle Nody, béžová

Dětská židle Nody, béžová Pokud chcete vašemu dítěti zpříjemnit čas, který tráví u učení, dopřejte mu pohodlí a ergonomii, kterou zaručuje... více informací »
Halmar Dětská židle Nody
Značka: Halmar
1 890 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Nody, béžová Pokud chcete vašemu dítěti zpříjemnit čas, který tráví u učení, dopřejte mu pohodlí a ergonomii, kterou zaručuje...

Dětská židle Nody, béžová Pokud chcete vašemu dítěti zpříjemnit čas, který tráví u učení, dopřejte mu pohodlí a ergonomii, kterou zaručuje dětská židle Nody. Tato dětská židle totiž disponuje komfortním sedákem, područkami i základním mechanismem, pro uspokojující sezení. Sedák i opěrák židle Nody poskytne sezení plné komfortu především díky čalounění. To je provedené v potahové látce, která je pevná, odolná, a proto disponuje dlouhou životností. Pro nadčasový design je zvoleno velice jednoduché…
Zcela unikátní výrobek Halmar Dětská židle Nody, jde koupit bez obtíží tu na webu v oblíbené rubrice dětské židle a stoly. Podívejte se na ještě jiné produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce také další zboží od výrobce Halmar. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Halmar poskytuje skvělé produkty Však to vidíte sami.

Tento unikátní produkt Halmar Dětská židle Nody, béžová od oblíbené značky Halmar snadno můžete pořídit na našich stránkách teď za výprodejovou cenu. Aktuálně v akci za 1 890 Kč.