Halmar Dětská židle Nody, růžová/červená

Dětská židle Nody, růžová/červená Pokud chcete vašemu dítěti zpříjemnit čas, který tráví u učení, dopřejte mu pohodlí a ergonomii, kterou... více informací »
Halmar Dětská židle Nody
Značka: Halmar
1 890 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Nody, růžová/červená Pokud chcete vašemu dítěti zpříjemnit čas, který tráví u učení, dopřejte mu pohodlí a ergonomii, kterou...

Dětská židle Nody, růžová/červená Pokud chcete vašemu dítěti zpříjemnit čas, který tráví u učení, dopřejte mu pohodlí a ergonomii, kterou zaručuje dětská židle Nody. Tato dětská židle totiž disponuje komfortním sedákem, područkami i základním mechanismem, pro uspokojující sezení. Sedák i opěrák židle Nody poskytne sezení plné komfortu především díky čalounění. To je provedené v potahové látce, která je pevná, odolná, a proto disponuje dlouhou životností. Pro zábavný design je zvoleno velice zábavné a… Tento skvělý produkt Halmar Dětská židle Nody, můžete nakoupit přímo tady u nás ve známé rubrice dětské židle a stoly! Nyní pořídíte parádní produkty z této oblíbené sekce v bezva akci. Značka Halmar svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní sortiment.

Tento zlevněný kus Halmar Dětská židle Nody, růžová/červená originál od značky Halmar jednoduše seženete tady a teď za akční cenu! Akční cena od 1 890 Kč.