Halmar Dětská židle Nody, šedá

Dětská židle Nody, šedá Pokud chcete vašemu dítěti zpříjemnit čas, který tráví u učení, dopřejte mu pohodlí a ergonomii,... více informací »
Halmar Dětská židle Nody
Značka: Halmar
1 790 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Nody, šedá Pokud chcete vašemu dítěti zpříjemnit čas, který tráví u učení, dopřejte mu pohodlí a ergonomii,...

Dětská židle Nody, šedá Pokud chcete vašemu dítěti zpříjemnit čas, který tráví u učení, dopřejte mu pohodlí a ergonomii, kterou zaručuje dětská židle Nody. Tato dětská židle totiž disponuje komfortním sedákem, područkami i základním mechanismem, pro uspokojující sezení. Sedák i opěrák židle Nody poskytne sezení plné komfortu především díky čalounění. To je provedené v potahové látce, která je pevná, odolná, a proto disponuje dlouhou životností. Pro nadčasový design je zvoleno velice jednoduché provedení…
Tento kvalitní kus Halmar Dětská židle Nody, šedá můžete získat bezprostředně tady a teď na našem webu v kategorii dětské židle a stoly. Nyní najdete zlevněné produkty z této oblíbené sekce za báječnou cenu!

Kvalitní a oblíbený kousek Halmar Dětská židle Nody, šedá od značky s dlouholetou tradicí Halmar naleznete momentálně v naši nabídce za báječnou cenu! Cenově vychází na 1 790 Kč.