Halmar Dětská židle PURE, růžová

Dětská židle Pure, růžová Dětská židle PURE je vkusný a elegantní prvek, který zaujme i ty nejmladší uživatele. Židle se... více informací »
Halmar Dětská židle PURE
Značka: Halmar
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Pure, růžová Dětská židle PURE je vkusný a elegantní prvek, který zaujme i ty nejmladší uživatele. Židle se...

Dětská židle Pure, růžová Dětská židle PURE je vkusný a elegantní prvek, který zaujme i ty nejmladší uživatele. Židle se bude skvěle vyjímat v jakémkoliv dětském pokoji. Zaujme také svojí jednobarevnou kombinací. Sedák je pokrytý ekologickou kůží, zvolením eko kůže je zaručena také snadná údržba sedáku, zatímco ergonomicky zakulacené opěradlo je vyrobeno z pevného děrovaného polypropylenu. Židle dále disponuje výškově nastavitelným mechanismem, který umožňuje změnit výšku sedáku tak, aby se perfektně…
Tento kvalitní a levný produkt Halmar Dětská židle PURE, najdete nyní tady na našich stránkách zařazený v kategorii dětské židle a stoly. Vyhledejte si kvalitní kousky z této populární rubriky za akční cenu!

Kvalitní a oblíbený výrobek Halmar Dětská židle PURE, růžová od značky Halmar můžete pořídit tady teď právě skutečně levně! Cena již od 1 490 Kč.