Halmar Dětská židle Pure, šedá

Dětská židle Pure, šedá Dětská židle PURE je vkusný a elegantní prvek, který zaujme i ty nejmladší uživatele. Židle se bude skvěle vyjímat v... více informací »
Halmar Dětská židle PURE
Značka: Halmar
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Pure, šedá Dětská židle PURE je vkusný a elegantní prvek, který zaujme i ty nejmladší uživatele. Židle se bude skvěle vyjímat v...

Dětská židle Pure, šedá Dětská židle PURE je vkusný a elegantní prvek, který zaujme i ty nejmladší uživatele. Židle se bude skvěle vyjímat v jakémkoliv dětském pokoji. Zaujme také svojí jednobarevnou kombinací. Sedák je pokrytý ekologickou kůží, zvolením eko kůže je zaručena také snadná údržba sedáku, zatímco ergonomicky zakulacené opěradlo je vyrobeno z pevného děrovaného polypropylenu. Židle dále disponuje základním otočným mechanismem, který umožňuje změnit výšku sedáku tak, aby se perfektně… Designový produkt Halmar Dětská židle Pure, šedá získáte právě tu na webu ve známé sekci dětské židle a stoly! Připravili jsme pro vás podobné produkty ze zmíněné kategorie snadno online!

Kvalitní a oblíbený kus Halmar Dětská židle Pure, šedá od známé značky Halmar jednoduše najdete tady a teď právě za výprodejovou cenu. Akční ceny již od 1 490 Kč.