Halmar Dětská židle Rico, šedá

Dětská židle Rico, šedá Dětská židle Rico je velice designová židle navržena pro pohodlné sezení plné komfortu. Židle je vyrobena ve velice... více informací »
Halmar Dětská židle Rico
Značka: Halmar
2 390 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Rico, šedá Dětská židle Rico je velice designová židle navržena pro pohodlné sezení plné komfortu. Židle je vyrobena ve velice...

Dětská židle Rico, šedá Dětská židle Rico je velice designová židle navržena pro pohodlné sezení plné komfortu. Židle je vyrobena ve velice jednoduchém, čistém designu, který se bude hodit pro mladší i starší děti. Komfort židle je zaručen ergonomicky tvarovaným sedákem i opěrákem a příjemným čalouněním, kterým je židle potažena. Tato židle zaručí Vašim dětem pohodlné sezení při každodenních povinnostech i radostech u psacího stolu a bude se skvěle vyjímat v jakémkoliv dětském či studentském pokoji.…Tento výjimečný výrobek Halmar Dětská židle Rico, šedá můžete najít nyní na webu v oblíbené rubrice dětské židle a stoly. Nyní najdete ostatní produkty ve zmíněné sekci v akci.

Kvalitní kus Halmar Dětská židle Rico, šedá originál od výrobce Halmar snadno můžete pořídit právě nyní za akční cenu. Nabídky již od 2 390 Kč.