Halmar Dětská židle Scorpio, tmavě zelená

Dětská židle Scorpio, tmavě zelená Dětská židle Scorpio je moderní židle s elegantním designem, zajišťující komfortní sezení. Tato židle... více informací »
Halmar Dětská židle Scorpio
Značka: Halmar
1 590 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Scorpio, tmavě zelená Dětská židle Scorpio je moderní židle s elegantním designem, zajišťující komfortní sezení. Tato židle...

Dětská židle Scorpio, tmavě zelená Dětská židle Scorpio je moderní židle s elegantním designem, zajišťující komfortní sezení. Tato židle zaručí Vašim dětem pohodlné sezení při každodenních povinnostech i radostech u psacího stolu a bude se skvěle vyjímat v jakémkoliv dětském pokoji. Židle se svým designem hodí i pro starší studenty, jelikož je velice vkusná a nadčasová. Sedák i opěradlo jsou anatomicky tvarované a čalouněné příjemnou tkaninou v tmavě zelené barvě, která zajistí maximální pohodlí. Díky… Unikátní a oblíbený produkt Halmar Dětská židle Scorpio, lze získat také tady u nás v rubrice dětské židle a stoly. Najděte si ostatní produkty z této populární sekce za zcela nejnižší cenu!

Oblíbený a kvalitní kus Halmar Dětská židle Scorpio, tmavě zelená originál od značky Halmar jednoduše naleznete tady a teď v akci. Akční ceny od 1 590 Kč.