Halmar Dětská židle Toby, šedá/světle modrá

Dětská židle Toby, šedá/světle modrá Pokud hledáte pro své děti hravou židli, která poroste společně s nimi a skvěle doplní... více informací »
Halmar Dětská židle Toby
Značka: Halmar
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Toby, šedá/světle modrá Pokud hledáte pro své děti hravou židli, která poroste společně s nimi a skvěle doplní...

Dětská židle Toby, šedá/světle modrá Pokud hledáte pro své děti hravou židli, která poroste společně s nimi a skvěle doplní jejich dětský pokoj, je židle Toby přesně tím, co hledáte. Díky základnímu mechanismu, poskytuje výškové nastavení, které bude vyhovovat dětem v různém věkovém rozmezí. Barevné čalounění je velice hravé a jistě vaše děti potěší. Na sedáku naleznete čalounění, které je vytvořené z tkaniny ve dvou odstínech, a to v modrém a šedém. K čalounění je navíc použita membránová tkanina, která… Výjimečný produkt Halmar Dětská židle Toby, šedá/světle máte možnost najít teď u nás v populární sekci dětské židle a stoly! Nyní můžete získat ještě ostatní kusy ve zmíněné rubrice z pohodlí domova. V očích zákazníků populární značka Halmar dlouhodobě nabízí skvělé produkty. To ale ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás totiž najdete další skvělé zboží od značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Velmi oblíbený kus Halmar Dětská židle Toby, šedá/světle modrá značky Halmar seženete u nás nyní levně. Nabídky od 1 290 Kč.