Halmar Dětská židle Toby, šedá/zelená

Dětská židle Toby, šedá/zelená Pokud hledáte pro své děti hravou židli, která poroste společně s nimi a skvěle doplní jejich... více informací »
Halmar Dětská židle Toby
Značka: Halmar
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Toby, šedá/zelená Pokud hledáte pro své děti hravou židli, která poroste společně s nimi a skvěle doplní jejich...

Dětská židle Toby, šedá/zelená Pokud hledáte pro své děti hravou židli, která poroste společně s nimi a skvěle doplní jejich dětský pokoj, je židle Toby přesně tím, co hledáte. Díky základnímu mechanismu, poskytuje výškové nastavení, které bude vyhovovat dětem v různém věkovém rozmezí. Barevné čalounění je velice hravé a jistě vaše děti potěší. Na opěráku naleznete čalounění, které je vytvořené z tkaniny ve dvou odstínech, a to v zeleném a šedém. K čalounění je navíc použita membránová tkanina, která je…
Výjimečný a žádaný produkt Halmar Dětská židle Toby, je k dispozici bez obtíží tady u nás zařazený v kategorii dětské židle a stoly! Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této populární rubriky na pár kliknutí! Tento vyjímečný výrobce Halmar nabízí top zboží Máme toho více, máme v nabídce více produktů od značky Halmar. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Halmar Dětská židle Toby, šedá/zelená originál od výrobce Halmar jednoduše najdete tady teď ve výprodejové akci. Nabídka již od 1 290 Kč.