Halmar Dětské židle Storm, černá/červená

Dětská židle Storm, černá/červená Židle pro velké i malé školáky! Velice originální design židle Storm přenese do prostoru... více informací »
Halmar Dětská židle Storm
Značka: Halmar
1 890 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Storm, černá/červená Židle pro velké i malé školáky! Velice originální design židle Storm přenese do prostoru...

Dětská židle Storm, černá/červená Židle pro velké i malé školáky! Velice originální design židle Storm přenese do prostoru dětského pokoje sportovního ducha, a proto je ideální pro nadšence sportovních aut nebo vozů Formule 1. Pro zabezpečení sportovního designu je zvoleno čalounění ve dvou odstínech, kdy je kombinována červená s černou eko kůží. Tato barevná kombinace dodává celé židli na originalitě a charakteru. K čalounění křesla je použita velmi pevná eko kůže, která se těší velké oblibě díky své…
Kvalitní a oblíbený výrobek Halmar Dětské židle Storm, jde získat aktuálně tady u nás v populární sekci dětské židle a stoly! Nyní si můžete vybrat další produkty ve zmiňované rubrice za parádní cenu. Tato značka Halmar má na skladě top produkty Vždyť to vidíte sami! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další zboží od značky Halmar. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý kus Halmar Dětské židle Storm, černá/červená od populárního výrobce Halmar získáte tady nyní se slevou! Ceny od 1 890 Kč.