Halmar Herní židle BAFFIN, černá/červená

Kancelářská židle BAFFIN nabídne sportovní a stylový design, ale také vysokou míru pohodlí i při dlouhé pracovní době. Židle se hodí nejen do... více informací »
Halmar Herní židle BAFFIN
Značka: Halmar
3 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle BAFFIN nabídne sportovní a stylový design, ale také vysokou míru pohodlí i při dlouhé pracovní době. Židle se hodí nejen do...

Kancelářská židle BAFFIN nabídne sportovní a stylový design, ale také vysokou míru pohodlí i při dlouhé pracovní době. Židle se hodí nejen do kanceláří a pracoven, ale také poslouží fanouškům herních zážitků. Jednoduše nastavitelná houpací mechanika, která zabezpečuje dynamické sezení. Mechanismus umožňuje plynulé nastavení výšky sedáku, tuhosti opěráku a zablokování opěráku v jedné svislé poloze. Mechanice nechybí ani žádaná funkce houpání, díky které se tak můžete lehce pohupovat, nebo si pořádně… Zlevněný produkt seženete v pohodě tady u nás v populární kategorii herní křesla k počítači. Pořiďte si akční výrobky z této populární kategorie za příznivou cenu!

Neodolatelný výrobek Halmar Herní židle BAFFIN, černá/červená od známého výrobce Halmar najdete tady a teď právě skutečně výhodně! Nyní za akční cenu 3 190 Kč.