Halmar Herní židle Defender, červená/černá

Kancelářská židle Defender, červená/černá Kancelářská židle Defender je maximálně ideální židlí pro zapálené hráče... více informací »
Halmar Herní židle Defender
Značka: Halmar
4 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Defender, červená/černá Kancelářská židle Defender je maximálně ideální židlí pro zapálené hráče...

Kancelářská židle Defender, červená/černá Kancelářská židle Defender je maximálně ideální židlí pro zapálené hráče počítačových her, a to svým promyšleným sportovním designem. Největší výhodou kancelářské židle Defender je její čalounění, které je vyrobené z odolné, velmi pevné eko kůže. Několika hodinové sezení u počítače Vám pak zpříjemní zabudované polštáře v bederní a hlavové oblasti. Pro elegantní, ale přitom sportovní design je zvoleno čalounění ve dvou odstínech, kdy je kombinována červená barva…
Hodně prodávaný produkt pořídíte lehce tu v populární kategorii herní křesla k počítači. Nyní si můžete vybrat skvělé kusy z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu. V očích zákazníků populární značka Halmar dlouhodobě nabízí špičkový sortiment.

Velmi oblíbený kus Halmar Herní židle Defender, červená/černá značky Halmar jednoduše můžete pořídit nyní skutečně výhodně! Cena již od 4 190 Kč.