Halmar Herní židle RAMBLER, černá/bílá

Kancelářská židle RAMBLER patří k nejlepším designovým kusům z naší nabídky. Její dynamické a elegantní tvary však... více informací »
Halmar Herní židle RAMBLER
Značka: Halmar
2 590 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle RAMBLER patří k nejlepším designovým kusům z naší nabídky. Její dynamické a elegantní tvary však...

Kancelářská židle RAMBLER patří k nejlepším designovým kusům z naší nabídky. Její dynamické a elegantní tvary však přísně respektují ergonomické požadavky, díky čemuž židle RAMBLER nabídne velmi nadstandardní pohodlí za skvělou cenu. Tvar židle RAMBLER je zdůrazněn bílým lemováním, které dokonale kontrastuje s černou eko kůží, která je ozvláštněna estetickým prošíváním. Robustní základna s pěticí tichých, dvojitých, pogumovaných koleček umožňuje snadný pohyb celé židle i výkonného pístu, jímž je osazeno.…Hodně povedený produkt Halmar Herní židle RAMBLER, černá/bílá je k dispozici bez problémů tu na našich stránkách umístěný v rubrice herní křesla k počítači! Pořiďte si akční výrobky z této oblíbené sekce za outletovou cenu.

Tento výjimečný produkt Halmar Herní židle RAMBLER, černá/bílá originál od značky Halmar pohodlně pořídíte tady a teď právě za výhodné peníze. Právě teď za cenu 2 590 Kč.