Halmar Herní židle RANGER, šedá

Kancelářská židle RANGER zaujme nejen nápaditým designem, ale také komfortem, který nabízí. Čalounění židle tvoří skvěle ladicí kombinace... více informací »
Halmar Herní židle RANGER
Značka: Halmar
4 590 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle RANGER zaujme nejen nápaditým designem, ale také komfortem, který nabízí. Čalounění židle tvoří skvěle ladicí kombinace...

Kancelářská židle RANGER zaujme nejen nápaditým designem, ale také komfortem, který nabízí. Čalounění židle tvoří skvěle ladicí kombinace černé a šedé tkaniny s oranžovým prošitím. Pod mohutným sedákem se pak skrývá plně stavitelná houpací mechanika s nastavitelnou tuhostí. Díky kvalitní mechanice TILT si pak u židle RANGER nastavíte také hloubku sedáku, výšku opěráku i jeho sklon. Opěradlo lze následně zaaretovat, nebo si naopak dopřát volnost houpání s nastavitelnou tuhostí. Houpání vám pomůže překonat…Levný kus Halmar Herní židle RANGER, lze koupit právě zde tady na našem webu zařazený v kategorii herní křesla k počítači. Nyní koupíte jiné produkty z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu!

Designový produkt Halmar Herní židle RANGER, šedá od výrobce s dlouholetou historií Halmar pohodlně získáte aktuálně ve slevě. Cena již od 4 590 Kč.