Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY, dub grandson

Jídelní rozkládací stůl Maurycy Jídelní stůl MAURYCY nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému... více informací »
Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY
Značka: Halmar
3 290 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní rozkládací stůl Maurycy Jídelní stůl MAURYCY nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému...

Jídelní rozkládací stůl Maurycy Jídelní stůl MAURYCY nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní nebo jídelen. Jednoduchá konstrukce a jednotné barvy zapadnou do každého interiéru a stůl bude tak ozdobou vašich domovů. Díky šikovnému, na ovládání jednoduchého, mechanismu, lze desku stolu rozložit do délky 158 cm. To využijete především při větší rodinné sešlosti, kdy je potřeba větší prostor pro stolování.…Vysoce kvalitní produkt Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY, můžete získat bezprostředně u nás v oblíbené kategorii stoly do jídelny. Nyní pořídíte ještě podobné produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Přední dodavatel Halmar dlouhodobě prodává velmi kvalitní produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další skvělé zboží od dodavatele Halmar. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý kousek Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY, dub grandson od společnosti s výborným jménem Halmar jednoduše naleznete tady teď právě za výhodné peníze. Výhodně teď u nás za 3 290 Kč.