Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY, dub sonoma

Rozkládací jídelní stůl MAURYCY (vhodný pro 6-8 osob) nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému provedení se stůl... více informací »
Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY
Značka: Halmar
3 390 Kč
Ověřit dostupnost
Rozkládací jídelní stůl MAURYCY (vhodný pro 6-8 osob) nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému provedení se stůl...

Rozkládací jídelní stůl MAURYCY (vhodný pro 6-8 osob) nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní nebo jídelen. Jednoduché tvary konstrukce a barvy zapadnou do každého interiéru a stůl bude tak ozdobou vašich domovů. Stůl je kompletně v barvě odstínu dubu sonoma. Deska stolu je vyrobena z laminované dřevotřísky. Nohy stolu jsou vyrobeny z laminovaného MDF. Stůl je rozkladatelný a desku stolu lze prodloužit na…
Kvalitní a levný produkt Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY, dub jde nakoupit právě zde tu v oblíbené sekci stoly do jídelny! Nyní najdete kvalitní produkty z této sekce za skvělou cenu!

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY, dub sonoma od top výrobce Halmar můžete najít na našich stránkách nyní ve slevě. Cena již od 3 390 Kč.