Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY, tmavý ořech

Jídelní stůl MAURYCY nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech... více informací »
Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY
Značka: Halmar
3 390 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl MAURYCY nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech...

Jídelní stůl MAURYCY nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní nebo jídelen. Jednoduchá konstrukce a jednotné barvy zapadnou do každého interiéru a stůl bude tak ozdobou vašich domovů. Stůl je kompletně v barvě tmavého ořechu. Deska stolu je vyrobena z laminované dřevotřísky. Nohy stolu jsou vyrobeny z laminovaného MDF. Stůl je rozkladatelný a desku stolu lze prodloužit na 158 cm. Z naší nabídky si můžete…
Exkluzivní produkt Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY, máte možnost pořídit právě nyní tady na našich stránkách v kategorii stoly do jídelny. Podívejte se na skvělé produkty z této kategorie jednoduše online.

Levný produkt Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY, tmavý ořech s osvědčenou značkou Halmar snadno získáte tady a teď za výhodnou cenu. Akční ceny od 3 390 Kč.