Halmar Jídelní rozkládací stůl MOZART 140-180/80, bílý

Jídelní rozkládací stůl MOZART Jídelní stůl MOZART sází na jednoduchý a elegantní styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech... více informací »
Halmar Jídelní rozkládací stůl MOZART 140-180/80
Značka: Halmar
8 590 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní rozkládací stůl MOZART Jídelní stůl MOZART sází na jednoduchý a elegantní styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech...

Jídelní rozkládací stůl MOZART Jídelní stůl MOZART sází na jednoduchý a elegantní styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní nebo jídelen. Svými detaily odkazuje na klasický design, ze kterého si bere ty nejlepší prvky, a kombinuje je s akcenty moderního designu. Díky šikovnému, na ovládání jednoduchého, mechanismu, lze desku stolu rozložit do délky 180 cm. To využijete především při větší rodinné sešlosti, kdy je potřeba větší prostor pro stolování. Ve… Kvalitní a oblíbený produkt Halmar Jídelní rozkládací stůl MOZART 140-180/80, je dostupný právě nyní tu na webu umístěný v rubrice stoly do jídelny. Nyní si můžete koupit ještě další produkty z této populární kategorie jednoduše online! Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na další kousky od výrobce Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Halmar Jídelní rozkládací stůl MOZART 140-180/80, bílý od oblíbené značky Halmar snadno můžete získat tady teď levně. Nyní za akční cenu 8 590 Kč.