Halmar Jídelní sestava Faust, stůl+ 4 židle, dub sonoma

Jídelní sestava Faust, stůl+ 4 židle, dub sonoma Jídelní sestava Faust sází na jednoduché a elegantní tvary. Díky svému... více informací »
Halmar Jídelní sestava Faust
Značka: Halmar
2 990 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Jídelní sestava Faust, stůl+ 4 židle, dub sonoma Jídelní sestava Faust sází na jednoduché a elegantní tvary. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní nebo jídelen. Klasické tvary a jednotné barvy nenaruší žádný interiér a tento set bude tak ozdobou vašich domovů. Jídelní set se skládá ze stolu a 4 židlí. Deska stolu a židle jsou vyrobeny z laminovaného MDF v barvě odstínu dub sonoma. Nohy stolu a rám židle spolu s podnožím jsou vyrobeny z práškované oceli…
Tento žádaný produkt Halmar Jídelní sestava Faust, máte možnost sehnat mimo jiné tady na našem webu v oblíbené kategorii jídelní sety! Nyní si můžete vybrat jiné produkty ve zmiňované kategorii za outletovou cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od značky Halmar. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Halmar dlouhodobě nabízí prvotřídní výrobky Však to vidíte sami!