Halmar Jídelní sestava Kabir, čtvercový stůl + 2 židle, dub san remo/černý

Jídelní sestava Kabir, čtvercový stůl + 2 židle, dub san remo/černý Stolní souprava Kabir se skládá z minimalistického... více informací »
Halmar Jídelní sestava Kabir
Značka: Halmar
1 890 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Jídelní sestava Kabir, čtvercový stůl + 2 židle, dub san remo/černý Stolní souprava Kabir se skládá z minimalistického čtvercového stolu a dvou praktických židlí. Sestava Kabir je vyrobena s největší pečlivostí, je vyrobená z vysoce kvalitní práškově lakované oceli a laminovaného MDF. Klasický stůl je ozvláštněn zajímavým kovovým průpletem, který stolu dodává osobitý charakter. Je použito MDF v provedení dub san remo a ocel v černé barvě. Díky nadčasovému stylu se tento stůl bude dokonale hodit do…
Super produkt Halmar Jídelní sestava Kabir, čtvercový můžete najít právě teď tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci jídelní sety. Pořiďte si akční produkty ze zmíněné rubriky ve slevě. Známý výrobce Halmar má v nabídce vynikající výrobky.! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce najdete více kousků značky Halmar. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.