Halmar Jídelní sestava Malcolm + 4 židle, dub sonoma

Jídelní sestava Malcolm + 4 židle, dub sonoma Jídelní sestava MALCOLM sází na jednoduché a elegantní tvary. Díky svému... více informací »
Halmar Jídelní sestava Malcolm + 4 židle
Značka: Halmar
4 590 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní sestava Malcolm + 4 židle, dub sonoma Jídelní sestava MALCOLM sází na jednoduché a elegantní tvary. Díky svému...

Jídelní sestava Malcolm + 4 židle, dub sonoma Jídelní sestava MALCOLM sází na jednoduché a elegantní tvary. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní nebo jídelen. Klasické tvary a jednotné barvy nenaruší žádný interiér a tento set bude tak ozdobou vašich domovů. Jídelní set se skládá ze stolu a 4 židlí a je nabízen dále v barevném provedení wenge. Deska stolu a sedák židle spolu s opěrákem jsou vyrobeny z laminovaného MDF v barvě odstínu dubu sonoma. Nohy…Tento nejprodávanější produkt máte možnost koupit přímo tady na našem webu v kategorii jídelní sety! Prozkoumejte zlevněné produkty z této sekce za výprodejovou cenu!

Tento velmi žádaný kus Halmar Jídelní sestava Malcolm + 4 židle, dub sonoma od dodavatele s dobrým jménem Halmar snadno můžete pořídit v naší online nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za cenu 4 590 Kč.