Halmar Jídelní skleněný rozkládací stůl Logan 2, šedý

Jídelní skleněný rozkládací stůl Logan 2, šedý Jídelní stůl Logan 2 je velmi moderní minimalistický stůl. Konstrukce je... více informací »
Halmar Jídelní skleněný rozkládací stůl Logan 2
Značka: Halmar
4 490 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní skleněný rozkládací stůl Logan 2, šedý Jídelní stůl Logan 2 je velmi moderní minimalistický stůl. Konstrukce je...

Jídelní skleněný rozkládací stůl Logan 2, šedý Jídelní stůl Logan 2 je velmi moderní minimalistický stůl. Konstrukce je vyrobena z kvalitní chromované oceli, která zaručuje dlouhou životnost. Neutrální skleněná deska stolu v šedém odstínu pak prosvětlí interiér a dodá mu na eleganci. Kombinace chromované oceli a skla pak působí luxusně, a přitom neagresivně a minimalisticky. Díky šikovnému mechanismu lze desku stolu rozložit do délky 142 cm. To využijete především při větší rodinné sešlosti, kdy je…Tento žádaný výrobek Halmar Jídelní skleněný rozkládací stůl Logan 2, naleznete právě teď tady na stránkách v oblíbené rubrice stoly do jídelny. Nyní můžete získat zlevněné produkty z této oblíbené kategorie snadno online. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další skvělé zboží od značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Halmar Jídelní skleněný rozkládací stůl Logan 2, šedý od společnosti Halmar je k sehnání tady za příznivou cenu. Nyní nakoupíte za 4 490 Kč.