Halmar Jídelní skleněný rozkládací stůl Logan, černý

Jídelní skleněný rozkládací stůl Logan, černý Jídelní stůl Logan je velmi moderní minimalistický stůl. Tento stůl si... více informací »
Halmar Jídelní skleněný rozkládací stůl Logan
Značka: Halmar
4 490 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní skleněný rozkládací stůl Logan, černý Jídelní stůl Logan je velmi moderní minimalistický stůl. Tento stůl si...

Jídelní skleněný rozkládací stůl Logan, černý Jídelní stůl Logan je velmi moderní minimalistický stůl. Tento stůl si oblíbíte díky funkci rozkladu, z 96 cm ho můžete rozložit na 142 cm. Kombinace chromované oceli a skla působí luxusně, a přitom neagresivně a minimalisticky. Konstrukce je vyrobena z kvalitní chromované oceli, která zaručuje dlouhou životnost. Neutrální skleněná deska stolu v černém odstínu dodá vašemu interiéru na eleganci. Logan tedy nabízí: možnost rozložení délka až 142 cm kvalitní…
Tento akční a ve slevě kousek Halmar Jídelní skleněný rozkládací stůl máte možnost nakoupit bez obtíží tady na webu ve známé rubrice stoly do jídelny. Nyní najdete nové kusy ze zmíněné kategorie na pár kliknutí. Známý výrobce Halmar vyrábí vynikající výrobky.. To není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce však také další prověřené produkty značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený a akční kus Halmar Jídelní skleněný rozkládací stůl Logan, černý od společnosti Halmar získáte právě teď v naší nabídce za zcela nejnižší cenu. Zrovna nyní za cenu 4 490 Kč.