Halmar Jídelní skleněný stůl Vilmer, bílý/dub sonoma

Jídelní skleněný stůl Vilmer, bílý/dub sonoma Moderní jídelní stůl Vilmer je ideální pro lidi, kteří oceňují jednoduché,... více informací »
Halmar Jídelní skleněný stůl Vilmer
Značka: Halmar
7 690 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní skleněný stůl Vilmer, bílý/dub sonoma Moderní jídelní stůl Vilmer je ideální pro lidi, kteří oceňují jednoduché,...

Jídelní skleněný stůl Vilmer, bílý/dub sonoma Moderní jídelní stůl Vilmer je ideální pro lidi, kteří oceňují jednoduché, funkční a elegantní řešení stolů. Stůl bude skvělým doplňkem moderního interiéru. Odvážná kombinace materiálů Vás zaujme již na první pohled. Směs laminovaného MDF, lakovaného MDF, skla a nerezové oceli je velmi neutrální a klidná. Vilmer tedy nabízí: neutrální design kvalitní konstrukci spolehlivé materiály moderní vzhled
Tento kvalitní produkt Halmar Jídelní skleněný stůl Vilmer, bílý/dub sonoma naleznete mimo jiné na webu v oblíbené rubrice stoly do jídelny. Nyní si můžete pořídit ostatní produkty z této známé kategorie na pár kliknutí.

Tento kvalitní a levný kousek Halmar Jídelní skleněný stůl Vilmer, bílý/dub sonoma od našeho předního výrobce Halmar máte možnost koupit v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu! Stojí teď u nás 7 690 Kč.