Halmar Jídelní stůl Allegro, buk/černý/sklo

Jídelní stůl Allegro, buk/černý/sklo Jídelní stůl Allegro je moderní produkt, který je inspirován industriálním stylem, který... více informací »
Halmar Jídelní stůl Allegro
Značka: Halmar
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Allegro, buk/černý/sklo Jídelní stůl Allegro je moderní produkt, který je inspirován industriálním stylem, který...

Jídelní stůl Allegro, buk/černý/sklo Jídelní stůl Allegro je moderní produkt, který je inspirován industriálním stylem, který je plný zajímavého designu. Masivní konstrukce a jedinečný design dodávají stolu na originalitě, kterou přenese do každého interiéru. Deska stolu je vyrobena z tvrzeného skla, které je neuvěřitelně trvanlivé a odolné proti poškození. Díky tomu působí velmi jemně a prostorně. Nohy stolu jsou poté vyrobeny z proplétané černé malované práškované oceli a z masivního bukového dřeva. …
Designový produkt Halmar Jídelní stůl Allegro, je k získání teď na našem webu v rubrice stoly do jídelny. Máme pro vás ještě další produkty z této známé kategorie za parádní cenu! Dodavatel Halmar vám představuje top výrobky za neuvěřitelně výhodné ceny. U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na další skvělé kousky značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní kus Halmar Jídelní stůl Allegro, buk/černý/sklo od top výrobce Halmar jde získat právě teď v nabídce za mimořádně nízkou cenu. Teď v akci 2 990 Kč.