Halmar Jídelní stůl ARABIS, béžový/světle hnědý

Jídelní stůl ARABIS Vás zaujme svým moderním designem. Prosklená deska je vyrobena z vysoce kvalitního tvrzeného skla, sklo je zbarveno do světle... více informací »
Halmar Jídelní stůl ARABIS
Značka: Halmar
8 990 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl ARABIS Vás zaujme svým moderním designem. Prosklená deska je vyrobena z vysoce kvalitního tvrzeného skla, sklo je zbarveno do světle...

Jídelní stůl ARABIS Vás zaujme svým moderním designem. Prosklená deska je vyrobena z vysoce kvalitního tvrzeného skla, sklo je zbarveno do světle hnědé barvy. Při rozkládání se s deskou velice snadno manipuluje. Nohy jsou vyrobené z práškované malované oceli, ocel je velmi pevný materiál zaručující stabilitu a bezpečnost. Pro dokonalou synchronizaci celé konstrukce mají nohy stolu béžovou barvu.
Hodně žádaný kousek Halmar Jídelní stůl ARABIS, béžový/světle hnědý pořídíte lehce tady na našem webu v populární sekci stoly do jídelny. Nyní si můžete pořídit ostatní produkty z naší kategorie za extra cenu.

Vynikající produkt Halmar Jídelní stůl ARABIS, béžový/světle hnědý značky Halmar jednoduše naleznete u nás opravdu levně! Právě teď jen za 8 990 Kč.