Halmar Jídelní stůl AVELAR, sklo/bílý/černý

Jídelní stůl AVELAR je velice jedinečný kus nábytku, vyrobený ve velmi moderním stylu. Díky originálnímu designu, se tento jídelní stůl stane... více informací »
Halmar Jídelní stůl AVELAR
Značka: Halmar
4 490 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl AVELAR je velice jedinečný kus nábytku, vyrobený ve velmi moderním stylu. Díky originálnímu designu, se tento jídelní stůl stane...

Jídelní stůl AVELAR je velice jedinečný kus nábytku, vyrobený ve velmi moderním stylu. Díky originálnímu designu, se tento jídelní stůl stane ozdobou jídelny a přenese do ní svůj osobitý charakter. Nohy stolu jsou vyrobené z malované práškované oceli, speciálně zakřivené, tvořící písmeno X. Nohy jsou na konci opatřeny ochrannými nožkami, proti poškrábání podlahy. Základní deska je vyrobená z lakovaného MDF, v bílém provedení, a je poté překryta sklem v černé barvě. Poutavý tvar a originální design dodává…
Neodolatelný produkt můžete sehnat bezstarostně tu na stránkách zařazený v sekci stoly do jídelny. Nyní můžete najít nové produkty ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele Halmar. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Halmar vám poskytuje top sortiment.

Tento kvalitní a žádaný kus Halmar Jídelní stůl AVELAR, sklo/bílý/černý od top značky Halmar můžete sehnat právě teď opravdu levně! Cena od 4 490 Kč.