Halmar Jídelní stůl BILOTTI, matný antracyt/ořech

Jídelní stůl BILOTTI je velice moderní a robustní stůl, který navíc disponuje funkcí rozkladu. Stůl je vyroben ve velice elegantním designu, a v... více informací »
Halmar Jídelní stůl BILOTTI
Značka: Halmar
17 090 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl BILOTTI je velice moderní a robustní stůl, který navíc disponuje funkcí rozkladu. Stůl je vyroben ve velice elegantním designu, a v...

Jídelní stůl BILOTTI je velice moderní a robustní stůl, který navíc disponuje funkcí rozkladu. Stůl je vyroben ve velice elegantním designu, a v kombinaci velice kvalitních materiálů. Deska stolu je vyrobena z MDF materiálu v matném antracitovém provedení, pro uhlazený vzhled je deska pokryta pevným sklem. Díky základně, má jídelní stůl BILOTTI velice neobvyklý design, který určitě přiláká Vaši pozornost. Základna je vyrobena do tvaru písmene V, a je zevnitř pokryta laminovaným MDF v ořechovém odstínu. Vše…
Super produkt Halmar Jídelní stůl BILOTTI, máte možnost koupit přímo tu na našich stránkách ve známé sekci stoly do jídelny! Nyní si můžete vybrat zcela nové produkty z naší sekce na pár kliknutí. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také další kousky od výrobce Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Halmar Jídelní stůl BILOTTI, matný antracyt/ořech od známé značky Halmar naleznete zde nyní se slevou. Nyní pořídíte jen za 17 090 Kč.