Halmar Jídelní stůl CARUZZO,ořechový dub/grafit

Jídelní stůl CARUZZO je velice elegantní a stylový jídelní stůl, který je ozvláštněn svým podnožím a zaoblenými hranami... více informací »
Halmar Jídelní stůl CARUZZO
Značka: Halmar
8 290 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl CARUZZO je velice elegantní a stylový jídelní stůl, který je ozvláštněn svým podnožím a zaoblenými hranami...

Jídelní stůl CARUZZO je velice elegantní a stylový jídelní stůl, který je ozvláštněn svým podnožím a zaoblenými hranami desky. Již na první pohled Vaši pozornost strhne ocelová základna, která je provedená v odstínu grafitu, a vytvořená ve velice profilovaném a neobvyklém designu. Deska stolu je poté vyrobena z laminovaného MDF velmi vysoké kvality, v odstínu ořechového dubu. Použitá kombinace materiálů a barev tedy vytváří velice okouzlující kus nábytku.
Tento akční a ve slevě produkt Halmar Jídelní stůl CARUZZO,ořechový můžete pořídit taky tady na webu v oblíbené rubrice stoly do jídelny. Nyní můžete najít oblíbené výrobky z této populární rubriky za příznivou cenu! Značka Halmar dlouhodobě poskytuje prvotřídní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také více kousků od výrobce Halmar. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Halmar Jídelní stůl CARUZZO,ořechový dub/grafit od top výrobce Halmar můžete získat nyní za akční cenu. Cena od 8 290 Kč.