Halmar Jídelní stůl COLOMBO, dub zlatý/černý

Jídelní stůl COLOMBO je stůl vyrobený ve velice moderním a zajímavém designu. Na výrobu desky stolu bylo použito kvalitní laminované MDF v... více informací »
Halmar Jídelní stůl COLOMBO
Značka: Halmar
11 390 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl COLOMBO je stůl vyrobený ve velice moderním a zajímavém designu. Na výrobu desky stolu bylo použito kvalitní laminované MDF v...

Jídelní stůl COLOMBO je stůl vyrobený ve velice moderním a zajímavém designu. Na výrobu desky stolu bylo použito kvalitní laminované MDF v provedení zlatého dubu s černými hranami, toto provedení je zvoleno především kvůli jeho eleganci. Podnož stolu je poté vyrobena z černé malované práškované oceli, tato podnož je pevně připevněna k desce stolu, tudíž je velmi stabilní a bezpečná. Nohy jsou navrženy do zajímavého geometrického tvaru a dodávají tak stolu velice neobvyklý, charakteristický vzhled. Stůl…
Tento akční a ve slevě kousek Halmar Jídelní stůl COLOMBO, dub zlatý/černý pořídíte bezprostředně tady na našich stránkách v oblíbené sekci stoly do jídelny! Nyní získáte ještě další kousky z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu! V očích zákazníků populární značka Halmar vám poskytuje špičkové zboží To ale není vše, nebojte, máme toho více. Podívejte se taky na další skvělé produkty od výrobce Halmar. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný kus Halmar Jídelní stůl COLOMBO, dub zlatý/černý od výrobce Halmar jednoduše můžete pořídit zde teď ve slevě! Aktuálně v akci za 11 390 Kč.