Halmar Jídelní stůl EDWARD, bílý/dub san remo

Jídelní stůl EDWARD je nenápadný rozkládací stůl. Tento stůl je vyrobený s velkou péčí a z vysoce kvalitních materiálů. Podnoží stolu je... více informací »
Halmar Jídelní stůl EDWARD
Značka: Halmar
9 190 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl EDWARD je nenápadný rozkládací stůl. Tento stůl je vyrobený s velkou péčí a z vysoce kvalitních materiálů. Podnoží stolu je...

Jídelní stůl EDWARD je nenápadný rozkládací stůl. Tento stůl je vyrobený s velkou péčí a z vysoce kvalitních materiálů. Podnoží stolu je vyrobeno z malované oceli v odstínu dub san remo. Nohy ladí s rozloženou částí, která je vyrobena z lakovaného, laminovaného MDF, taktéž v odstínu dub san remo. Po rozložení je stůl dlouhý až 2 m, tudíž k němu může zasednou početná rodina. Zbytek desky je vyroben v bílém odstínu. K bílo-dubovému provedení stolu doporučujeme zakoupit také naše židle K285.Tento levný výrobek je k získání aktuálně tady a teď na našem webu zařazený v kategorii stoly do jídelny. Podívejte se na akční produkty ze zmíněné sekce za výborné peníze. Oblíbený výrobce Halmar vám může nabídnout skvělý sortiment.

Tento žádaný kus Halmar Jídelní stůl EDWARD, bílý/dub san remo od oblíbené značky Halmar naleznete právě nyní ve slevě! Nyní za akční cenu 9 190 Kč.