Halmar Jídelní stůl EDWARD, bílý/medový dub

Jídelní stůl EDWARD je nenápadný rozkládací stůl. Tento stůl je vyrobený s velkou péčí a z vysoce kvalitních materiálů.... více informací »
Halmar Jídelní stůl EDWARD
Značka: Halmar
9 190 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl EDWARD je nenápadný rozkládací stůl. Tento stůl je vyrobený s velkou péčí a z vysoce kvalitních materiálů....

Jídelní stůl EDWARD je nenápadný rozkládací stůl. Tento stůl je vyrobený s velkou péčí a z vysoce kvalitních materiálů. Podnoží stolu je vyrobeno z malované oceli v odstínu medový dub. Nohy ladí s rozloženou částí, která je vyrobena z lakovaného, laminovaného MDF, taktéž v odstínu medový dub. Po rozložení je stůl dlouhý až 2 m, tudíž k němu může zasednou početná rodina. Zbytek desky je vyroben v bílém odstínu. K bílo-dubovému provedení stolu doporučujeme zakoupit také naše židle K214. Unikátní produkt je dostupný právě zde tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci stoly do jídelny! Prozkoumejte akční produkty z této rubriky za výhodnou cenu. To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Mrkněte také na další skvělé produkty od značky Halmar. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Halmar Jídelní stůl EDWARD, bílý/medový dub od dodavatele s dlouholetou historií Halmar pohodlně nakoupíte právě teď u nás za rozumné peníze! Právě teď jen za 9 190 Kč.